Aktualności

Informacja dotycząca Klientów Detalicznych

07-11-2019

Szanowni Państwo,
                                          
W związku ze zbliżającym się zakończeniem działalności Banku w obszarze produktów detalicznych uprzejmie przypominamy, że   29 listopada 2019 r. zamknięte zostaną rachunki klientów detalicznych. Posiadane przez Państwa produkty hipoteczne nadal będą obsługiwane w Banku poprzez otwarte w tym celu rachunki techniczne. 

Uprzejmie przypominamy, iż w dalszym ciągu istnieje możliwość złożenia dyspozycji zamknięcia produktów bankowych za porozumiem stron i skorzystania z oferty specjalnej przygotowanej przez Bank. 
W tym celu prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 22 531 39 39 lub 801 301 103 i przesłanie załączonego do niniejszej wiadomości formularza na adres ok@dnb.pl w terminie do 26 listopada 2019 r.

Niezależnie od tego, czy skorzystacie Państwo z możliwości zamknięcia produktów detalicznych za porozumieniem stron, czy zostaną one zamknięte w trybie wypowiedzenia, dla zapewnienia Państwu nieprzerwanego dostępu do środków finansowych prosimy o złożenie w Banku  formularza dotyczącego zadysponowania środkami zgromadzonymi na Państwa rachunkach w Banku. 
Informujemy ponadto, że w związku z realizacją zmian strategii Banku, Biuro Obsługi Klientów będzie czynne do 16 grudnia 2019 r. włącznie.

Od 17 grudnia 2019 r. obsługa Klientów w zakresie produktów hipotecznych odbywać się będzie w Centrali Banku przy ul. Postępu 15 C w Warszawie, na 9 piętrze. Dostęp do 9 p. będzie poprzedzało pobranie przez Państwa przepustki w recepcji budynku, znajdującej się na parterze, w holu głównym.

Począwszy od 17 grudnia Bank nie będzie realizował obsługi gotówkowej. 

W dniu 29 listopada 2019 r., w związku ze zmianami organizacyjnymi, skrócone będą godziny pracy Infolinii Banku. W tym dniu Infolinia będzie czynna do godziny 16:00. 
Od 1 grudnia 2019 r.  Infolinia  Banku będzie czynna  w godzinach 8:00-17:00.

Dziękujemy Państwu za przyjęcie powyższych zmian ze zrozumieniem.  

DNB Bank Polska S.A.

Dyspozycja przelewu środków za wypowiedzeniem >>

Dyspozycja zamknięcia produktów za porozumieniem >>

Print

Aktualności

30
CZE
Tarcza 4.0 - informacje dla kredytobiorców
więcej

Centrum Prasowe

17
CZE
Rozwiązania zaproponowane w Tarczy 4.0 nie...
więcej