Aktualności

Ostateczna oferta specjalna dla Klientów Indywidualnych pn. "Last summer offer 2"

06-08-2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z okresem wakacyjnym DNB Bank Polska S.A. podjął decyzję o wydłużeniu terminu obowiązywania oferty specjalnej pod nazwą „Last summer offer”.

Nowa oferta pod nazwą „Last summer offer 2” obowiązuje od dnia 1 sierpnia 2019 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r., przy czym dyspozycje należy przesłać do Banku do dnia 29 sierpnia br.
Wydłużenie oferty letniej do dnia 31.08.2019 r. jest już ostatnim terminem na składanie dyspozycji. Po 31.08.2019 r. Bank prześle do Państwa wypowiedzenie umowy kompleksowej rachunków oraz umowy o kartę kredytową (jeśli dotyczy) ze skutkiem na 31.10.2019 r. 

Dodatkowo zawiadamiamy, że konsekwentne realizowanie przez Bank nowej strategii będzie skutkowało zamknięciem Biura Obsługi Klientów przy ul. Postepu 15C  w grudniu 2019 r. 
Wszelkie szczegóły dotyczące obsługi produktów hipotecznych będą przekazane w oddzielnej korespondencji.

Zachęcając Państwa do skorzystania z naszej oferty przypominamy proponowane w niej korzyści:
•    600 zł brutto kompensaty za złożenie dyspozycji rezygnacji z produktów bankowych,
•    200 zł brutto dodatkowo za złożenie dyspozycji rezygnacji z grupowego ubezpieczenia DOM w Generali,   
•    200 zł brutto dodatkowo za złożenie dyspozycji rezygnacji z ubezpieczenia na Życie/Praca w TU Ergo Hestia,
•    utrzymanie aktualnej marży na produkcie hipotecznym do końca obowiązywania umowy kredytowej,     
(wyjątek stanowią klienci, którzy skorzystali z oferty „Wcześniejsza spłata” i „Wcześniejsza spłata 2” połączonej z czasową obniżką marży. Dla tych Klientów po okresie zakończenia promocji Bank utrzyma marżę przed okresem skorzystania z w/w ofert)
•    zwolnienie z konieczności spełniania zasad promocji dotyczących zasilania rachunków lub utrzymywania salda depozytów.

Formularze dyspozycji w formie skanów możecie Państwo przesyłać do Banku za pośrednictwem bankowości internetowej lub na adres ok@dnb.pl lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Postępu 15 C w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach  9.00 – 17.00.  

 

Pliki do pobrania

regulamin_dla_klientow_indywidualnych_last_summer_offer_2.pdfregulamin_dla_klientow_indywidualnych_last_summer_offer_2.pdf
Regulamin dla Klientów Indywidualnych Last summer offer 2
formularz_zamkniecia_produktow_bankowych_last_summer_offer_2.pdfformularz_zamkniecia_produktow_bankowych_last_summer_offer_2.pdf
Formularz zamknięcia produktów bankowych Last summer offer 2
Print

Aktualności

30
CZE
Tarcza 4.0 - informacje dla kredytobiorców
więcej

Centrum Prasowe

17
CZE
Rozwiązania zaproponowane w Tarczy 4.0 nie...
więcej