Aktualności

Mission IMPossible z DNB

24-05-2018

Mission IMPossible – to motyw przewodni Spotkania Liderów Rynku Motoryzacyjnego, które miało miejsce 10 maja w Moto Park Kraków. Udało nam się zgromadzić wielu ciekawych prelegentów, nie tylko z branży automotive. Były to takie firmy jak COMARCH SA, Transics at WABCO Company i Inter Cars S.A. Nie zabrakło też przedstawiciela Grupy DNB, natomiast gościem specjalnym wydarzenia był Bartosz Ostałowski, jedyny na świecie kierowca rajdowy, który prowadzi samochód stopami.

Inspirujące prezentacje, przykłady: nowych technologii, kierunków rozwoju rynku, a także… przekraczania barier pokazały, że niemożliwe nie istnieje. Wszystko zależy od celów, które chce się osiągnąć. I choć historia motoryzacji lubi zataczać krąg – to sektor ten czekają kolejne, zaskakujące innowacje. 

Spotkania Liderów Rynku Motoryzacyjnego to cykl autorskich konferencji banku. DNB Bank Polska S.A., jako specjalistyczny bank korporacyjny, koncentrujący się na wybranych branżach polskiej gospodarki, jest animatorem branżowych spotkań i wydarzeń, podczas których prezentowane i dyskutowane są kluczowe dla poszczególnych branż kwestie, trendy czy analizy. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, poglądów dotyczących aktualnych kierunków rozwoju rynku.

 

Print

Aktualności

30
CZE
Tarcza 4.0 - informacje dla kredytobiorców
więcej

Centrum Prasowe

17
CZE
Rozwiązania zaproponowane w Tarczy 4.0 nie...
więcej