Aktualności

Myśl globalnie, działaj lokalnie

19-10-2017

„Myśl globalnie, działaj lokalnie” – to tytuł tegorocznego Spotkania Liderów Rynku Handlu i Usług, które odbyło się 12 października. Partnerami merytorycznymi wydarzenia byli: KPMG w Polsce oraz Philips Lighting.

Uczestnicy rozmawiali  na temat prowadzenia biznesu międzynarodowego, o tym, jak go rozwijać, ale również o różnicach kulturowych, które warunkują sukces. Eksperci z agencji Standard & Poor’s przedstawili analizę trendów na rynku globalnym z uwzględnieniem rynku  handlu i usług. Omawiane były również doświadczenia polskiego konsumenta w relacjach z firmami na podstawie raportu KPMG w Polsce. Uczestnicy wysłuchali niezwykle ciekawych case study firm: IKEA Retail oraz Inter Cars. Spotkanie zakończyła inspirująca prezentacja Philips Lighting na temat innowacyjnych rozwiązań wykorzystania oświetlenia.

Spotkanie Liderów Rynku Handlu i Usług to cykl autorskich konferencji banku. DNB Bank Polska S.A., jako specjalistyczny bank korporacyjny, koncentrujący się na wybranych branżach polskiej gospodarki, jest animatorem branżowych spotkań i wydarzeń, podczas których prezentowane i dyskutowane są kluczowe dla poszczególnych branż kwestie, trendy czy analizy. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, poglądów dotyczących aktualnych kierunków rozwoju rynku.
 

Print

Aktualności

11
MAJ
Zawieszenia spłaty rat na okres 3 miesięcy z...
więcej

Centrum Prasowe

23
KWI
DNB Bank Polska umożliwia klientom korporacyjnym...
więcej