Aktualności

Inspiring Connections 5

23-05-2017

 

Technologia 5G – to temat tegorocznej konferencji z cyklu Inspiring Connections, która odbyła się 19 maja. To już piąta konferencja dedykowana w całości największym podmiotom z sektora TMT (telekomunikacja, media, technologie) i poświęcona najbardziej aktualnym trendom dotyczącym tego rynku.

Spotkanie było okazją, aby odpowiedzieć m.in. na pytania: co tak naprawdę inspiruje teraźniejszy świat - czy sieć 5G to już ewolucja czy rewolucja? Kim jest Milenials, czym się kieruje, jakie decyzje podejmuje i jaką rolę odgrywa w świecie nowych technologii? Jakie są korzyści dla Polski i polskich dostawców usług z wykorzystania sieci najnowszej generacji?
Podczas spotkania omawiane były praktyczne case studies przedstawione przez Matsa Torkehagena (Vice President, DNB Bank ASA Norway) oraz Daniela Kallenforsa (Senior Vice President, DNB Bank ASA Sweden).

Inspiring Connections to cykl autorskich konferencji banku. Wydarzenie to od pięciu lat łączy i inspiruje podmioty aktywne w sektorze TMT. DNB Bank Polska S.A., jako specjalistyczny bank korporacyjny, koncentrujący się na wybranych branżach polskiej gospodarki, jest animatorem branżowych spotkań i wydarzeń, podczas których prezentowane i dyskutowane są kluczowe dla poszczególnych branż kwestie, trendy czy analizy. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, poglądów dotyczących aktualnych kierunków rozwoju rynku.
 

 

Print
 

Aktualności

19
CZE
Kredyty hipoteczne - Wcześniejsza Spłata 2
więcej

Centrum Prasowe

06
LIP
Zero waste na rynku opakowań
więcej