Aktualności

Inspiring Connection 2

11-04-2014

3 kwietnia obyło się w Warszawie zorganizowane przez DNB Bank Polska drugie spotkanie z cyklu „INSPIRING CONNECTION” dedykowane sektorowi TMT.

Spotkanie miało na celu pozycjonowanie DNB w Polsce, jako korporacyjnego banku specjalistycznego, mającego kompetencje w wybranych branżach. Na spotkaniu pojawili się przedstawiciele firm telekomunikacyjnych: Play, Polkomtel, Orange, Vectra, mediowych: TVN, Onet.pl, Agora i technologicznych jak HUAWEI, Exatel czy EmiTel. Nie zabrakło także inwestorów i firm doradczych operujących w tym sektorze.

Mocnym punktem programu była prezentacja Piotra Jegiera, Dyrektora Strategii P4 na temat sukcesu marki Play. Swoją wiedzą na temat trendów i perspektyw na rynku telekomunikacyjnym podzielił się również - Lars Riegiel, Manager w Arthur D. Little.

Spotkanie podsumowali reprezentujący uznane firmy na rynku Eksperci, uczestnicząc w  panelu dyskusyjnym: Piotr Jegier - Play, Lars Riegiel - Arthur D. Little, Christopher Biedermann - UPS, Andrzej Kondracki - Netia, Adam Demusiak - PWC, Piotr Czapski – MCI, Szymon Adamczyk i Oivind Tonnessen –  reprezentujący DNB TMT Team.

Moderatorem spotkania był Alistair de Villiers - Członek Zarządu DNB Bank Polska.
 

Print

Aktualności

18
GRU
Mity przysłaniają fakty. Co naprawdę...
więcej

Centrum Prasowe

13
STY
Weryfikacja kontrahenta na białej liście...
więcej