Aktualności

Frontem do Klienta - nowy model obsługi Klientów korporacyjnych

17-04-2014 Marcin Wielądek, Kierownik Centralnego Zespołu Obsługi Klientów i Wsparcia Sprzedaży

DNB wprowadził nowy sposób obsługi klientów korporacyjnych, dzięki któremu będą oni lepiej i szybciej obsługiwani.

Od strony banku nowy model oznacza szereg zmian wewnętrznych – procesów, procedur, obiegu dokumentów, etc. Ważniejsze jednak jest to co zobaczą, a raczej odczują, klienci. Najbardziej widoczna zmiana - to przejęcie bieżącego wsparcia operacyjnego dla Klientów przez bankowych Account Manager’ów. Do każdego Klienta przypisany zostanie konkretny Account Manager, który będzie jego dedykowanym, osobistym kontaktem w DNB. Klienci we wszelkich kwestiach operacyjnych mogą się zgłaszać do tej właśnie osoby, która będzie niejako „ambasadorem klienta” w banku, załatwiającym jego wszelkie sprawy.

Od strony banku – poszczególni Account Manager’owie są przypisani do Klientów z konkretnych branż, zatem klienci mają pewność, że osoby te będą właściwie rozumiały specyfikę danego sektora. Sprawy kredytowe, jak dotychczas będzie obsługiwał dedykowany klientowi Relationship Manager.

Druga widoczna zmiana – to przyspieszenie procesu przygotowywania wszelkich dokumentów czy umów związanych z obsługą bankową – w banku tak przeorganizowane zostały procesy, że czas potrzebny na przygotowanie niezbędnej dokumentacji uległ znaczącemu skróceniu. Wszystko to ma sprawić, aby Klienci banku byli w pełni usatysfakcjonowani z poziomu obsługi i serwisu świadczonego przez DNB.

Kontakt do Helpdesku dla Klientów Korporacyjnych:

  • +48 (22) 524 18 88
  • e-mail:
     
Print

Aktualności

18
GRU
Mity przysłaniają fakty. Co naprawdę...
więcej

Centrum Prasowe

13
STY
Weryfikacja kontrahenta na białej liście...
więcej